Op deze pagina tref je aan het doopboek nummer 2A van Ameide en Tienhoven. De doopinschrijvingen van 1697 tot 1728 zijn hierin opgenomen. De officiële aanduiding van dit doopboek is: NL-HaNA, DTB Ameide, 3.04.10.006, inv.nr. 2A. Het doopboek 2A is gesplitst in drie delen:
Op de website http://www.gahetna.nl/ van het Nationaal Archief kan dit doopboek ook worden geraadpleegd. Omdat leesbaarheid van de tekst soms kritisch is wordt hierna het doopboek 2A gegeven zoals beschikbaar is op deze website. Het doopboek 2A is hier in zeven delen gesplitst:
Door de Werkgroep Genealogie van de Historische Vereniging Ameide en Tienhoven is van dit doopboek een samenvatting gemaakt, welke hierna is te bekijken. In deze samenvatting kun je makkelijk zoeken naar namen.
Om compleet te zijn wordt hierna de inventarislijst van het archief met de Doop-, Trouw- en Begraafboeken van Ameide en Tienhoven gegeven.