Op deze pagina tref je aan het trouwboek nummer 6 van Ameide en Tienhoven. De trouwinschrijvingen van 1742 tot mei 1795 zijn hierin opgenomen. De officiële aanduiding van dit trouwboek is: NL-HaNA, DTB Ameide, 3.04.10.006, inv.nr. 6. Het trouwboek 6 wordt hierna gegeven:
Op de website http://www.gahetna.nl/ van het Nationaal Archief kan dit trouwboek ook worden geraadpleegd. Omdat leesbaarheid van de tekst soms kritisch is wordt hierna het trouwboek 6 gegeven zoals beschikbaar is op deze website. Het trouwboek 6 is hier in vijf delen gesplitst:
Door de Werkgroep Genealogie van de Historische Vereniging Ameide en Tienhoven is van dit trouwboek een samenvatting gemaakt, welke hierna is te bekijken. In deze samenvatting kun je makkelijk zoeken naar namen.
Om compleet te zijn wordt hierna de inventarislijst van het archief met de Doop-, Trouw- en Begraafboeken van Ameide en Tienhoven gegeven.